149.00 135.00

In Stock

DJI Osmo Mobile 2 mobiilistabilisaator muudab mistahes sündmuse kinoekraani vääriliseks. Osmo Mobile 2 transformeerib tavalise nutitelefoni stabiliseeritud videokaameraks, mille iga kaader on sujuvalt professionaalne.

Kasuta Osmot koos DJI GO äpiga ja kanna sujuvat videopilti üle reaalajas kasvõi teiselt poolt maakera.

Võrdle

Kirjeldus

Milline on sinu lugu?

Osmo Mobile 2 on imeliste hetkede jagamiseks loodud käeshoitav mobiiltelefoni stabilisaator. Mis iganes on sinu kirg, kus iganes sa asud või millal iganes tunned end inspireerituna, võimaldab Osmo Mobile 2 jäädvustada need hetked kinoekraanile väärilise kvaliteediga.

Stabiilsed ja sujuvad liikumised

Osmo Mobile 2 on loodud filmimiseks liikumise ajal. Vali objekt ning ActiveTrack hakkab seda jälitama, kasutades sensoreid ja täpseid harjavabu mootoreid, tagamaks parimat stabiilsust. Probleemiks pole ei vibratsioon rulaga sõitmisest ega kõrge hüpe – mobiili liikumine on alati sujuv.

Hetk ajas

Muuda igapäevased sündmused imetlusväärseteks hetkedeks aegvõtte abil. Filmi õitsevaid lilli või liikuvaid pilvi, luues hiljem perfektselt stabiilse kiirendatud liikumise. Veelgi dünaamilisema efekti jaoks saab kasutada nn Motionlapse’i, mis võimaldab kaameraga liikuda, samaaegselt stabiilseid kaadreid luues.

Kinolik suum

Ambitsioonikatele filmitegijatele on loodud uus “zoom slider” ehk suumiliugur, mis võimaldab  kontrollida nutiseadme kaamera liikumist otse käepidemest. Lisaks on võimalus kasutada nn “dolly zoom’i”, mis muudab kaamera vaatenurka dünaamiliselt, ilma et kaugus subjektist muutuks. Selle efekti loomiseks tuli varem omada nii kallist tehnikat kui oskusi.

Võta maailm kaasa

Seiklused lasevad meil kogeda hingematvaid maastike ja imetlusväärseid arhitektuure. Kõike seda on ühele fotole aga võimatu talletada.  Osmo Mobile 2 loob aga sfäärilise panoraamfoto automaatselt, tehes ni pildid kui sidudes need hiljem üheks visuaalseks tervikuks.

Mitmeid tunde striimimist

Mine otseeetrisse! Kuni 15 tundi aku kestvust tähendab, et otseülekande puhul laeb Osmo Mobile 2 ka mobiiltelefoni akut.

 

Kerge ja kompaktne

Osmo Mobile 2 on ehitatud kergest ja tugevast materjalist, kaaludes kõigest 485 grammi. Lisaks on uus Osmo Mobile ehituselt eelmisest mudelist kompaktsem – liigu, filmi ja jaga oma seiklusi koos Osmo Mobile 2’ga kõikjal!

Kaal: 485g

Töö aeg: 15 tundi

Suurus: 295*113*72mm

Lisainfo

Seeria:

Videoülevaade

Tehnilised andmed

Üldine

Suurus 295×113×72 mm
Kaal 485g
Mudel OM170

Gimbal

Consumption 1.2 W
* Under ideal conditions with the gimbal fully balanced.
Controllable Range Pan: ±160°
Tilt:±155° (landscape orientation)
Mechanical Range Pan:±170°
Roll:-90° to +70°
Tilt:±170°
Max Controllable Speed 120°/s
Width of Compatible Phones 58.6 – 85 mm

Aku

Model 2ICR19/66
Type 18650 LiPo
Capacity 2600 mAh
Energy 18 Wh
Voltage 7.2 V
Charging Temperature 5 – 40°C
Operating Temperature 0 – 40°C
Operating Time 15 hrs
* Under ideal conditions with the gimbal fully balanced.
Charging Time 2 hrs

Juhtmevaba

Model Bluetooth Low Energy 4.0