CENDENCE

Cendence juhtpuldi loomise esialgne idee oli ühendada Inspire 2, Tracktenna ja Crystalsky ekraan kui üheks integreeritud üksuseks. Selle koosluse kriitilise osana on Cendence modulaarsete komponentide ning juhtimissüsteemiga, mis aitab realiseerida Inspire 2 täieliku potentsiaali.

 

Cendence juhtpult oli valmistatud tellimuse järgi Inspire 2, kuigi see ühildub teiste DJI professionaalsete seadmetega. Üldist juhtimise tõhususe tõstmiseks pakub Cendence kuni viite analoogset juhtkangi kanalit ja üle kümne seadistatavat nuppu. Cendence’i disain võimaldab antennide vahetamist.

ERINEVAD PESAD

SDI ja HDMI pesad toetavad videoedastust 1080i50 ja 720p60. Ühenda DJI Focus, Tracktenna või mõni teine ühilduv lisaseade läbi CAN pesa. Kasuta Tracktenna’t, et saavutada stabiiline ja kõrgesagedusega ühendus üle pika vahemaa 2.4GHz või 5.8GHz sagedusel. Inspire 2’ga kasutades saab Tracktenna saavutada maksimaalse andmeedastuse 10Mbps 2KM raadiuses. USB-A pesa toetab ühendamist teiste mobiilseadmetega.

AKUDE SÜSTEEM

Cendence kasutab samasid akusid nagu CrystalSky monitorid. Kui aku peaks puldil tühjaks saama, siis saab akud lihtsalt ümber vahetada.

ÜHILDAVUS

Cendence on hetkel ühilduv DJI Inspire 2 ja Matrice 200 seeria droonidega.