CrystalSky

Loodud väljas aeropiltide tegemiseks, milleks on tal olemas väga ere ekraan, mis on väga hästi nähtav päikese valguse käes. Disainitud DJI GO rakenduse jaoks, andes kaamera operaatorile täieliku kontrolli.

ERE EKRAAN

Maksimaalne 2000 cd/m² eredust tähendab seda, et CrystalSky monitor on rohkem kui 4 korda eredam kui tüüpiline mobiiliseade. Detailid ekraanil on selged ja teravad.

* 5.5” / 7.85” 1000 cd/m2 7.85” Ultra Bright 2000 cd/m2Resolution: 2048×1536 (7.85’’) / 1920×1080 (5.5’’)

OPTIMISEERITUD KA ÄÄRMUSLIKELE TEMPLERATUURIDELE

Enamus nutiseadmeid on disainitud töötamiseks tava temperatuuridel. CrystalSky monitori väline toide on disainitud töötamiseks ka äärmuslikel temperatuuridel. Seade töötab probleemideta kuni -20°C külmakraadidega ja tänu sisse-ehitatud jahutusele laitmatult ka kuni 40°C õhutemperatuuriga.

TOIDE

Kahe elemendiga 4920mAh väline lisaaku annab CrystalSky monitorile pikema kestvuse, võrreldes tavalise nutitelefoniga. Aku toetab kiirlaadimist ja kontrollib aku tühjaks saamist hästi ka madalamatel temperatuuridel. Kasutades 7.85 või 5.5 tollist ekraani, jääb tööajaks 7.85 tollisel 4-5 tundi ning 5.5 tollisel mudelil 5-6 tundi.

KOHANTATUD SÜSTEEM JA DJI GO/DJI GO4

Uudne süsteem eemaldab ebavajalikud Androidi rakendused ja teenused ning on vastupidav viiruste ja rämpstarkvara vastu. Süsteem kindlustab, et CrystalSky monitor tagab optimaalse jõudluse igal hetkel. Sisse-ehitatud DJI Go/DJI GO 4 rakendus võimaldab täielikku ligipääsu kõikidele DJI GO/DJI GO 4 funktsioonidele, sisaldades õhusõiduki parameetrite seadistamist, kaamera kontrolli, kaadrite haldamist ja kordamist. Internetivõrgust väljas olevaid kaarte kasutades jääb alles kaardipõhi, kui peaksid eemalduma Wi-Fi ulatusest.

PESAD JA ÜHILDUVUS

CrystalSky monitori HDMI pesa võimaldab kuni 4K videot esitada FPV prillides ja teistes seadmetes. Sisse-ehitatud kahesageduslik Wi-fi, tähendab, et monitor suudab ühenduda nii Wi-Fi võrkudega kui ka mobiiltelefonide jagatavate Wi-Fi pääsukohtadega. Seade ühildub ka 4G USB netipulkadega ning USB massmälu seadmetega läbi USB-A pesa.
Internetiühenduse olemasolul on CrystalSky monitoril lihtne ligipääs tarvkara uuendustele, otseülekandele, foto ja video jagamisele, andmete sünkroniseerimisele ja paljule muule. Failide suurused on optimeeritud, et vähendada mobiilse andmeside mahtu nii palju kui võimalik.
Sisseehitatud Micro USB ja USB-C pesad teevad CrystalSky monitori ühendamise puldi või teiste seadmetega lihtsaks..

ÜHILDAVUS

Phantom seeria, Inspire seeria, Matrice seeria, Osmo seeria, Mavic Pro ja Cendence