MUGAV JA PAINDLIK

Unikaalne peapaela disain jaotab raskuse võrdselt ümber pea, minimaliseerib survet näole ja säilitab mugavust mitmeteks tunditeks prillide kandmisel. Inimesed, kes kannavad prille saavad samuti kasutada neid mugavalt. Prillide ekraani osa on võimalik kallutada ülesse silmadelt eest või täiesti eemaldada transportimiseks.

KÕRGE RESOLUTSIOON

Tüüpiline “2K” ekraanid on paigaldatud prillide sisse ja on jagatud kahte 1280×1440 sektsioonideks, üks mõlemale silmale. Kui vaadata 16:9 pilti, siis mõned sektsioonid on eemalt ära lõigatud, jättes alles ainult veerandi olemasolevatest pikslitest. DJI Goggles prillidel on kaks 1920×1080 ekraani kuvamas rohkem kui kaks korda piksleid tüüpilisest 2K ekraanist.

ÜHENDA OMA SEADMETEGA

DJI Goggles prille on võimalik kasutada väga paljude seadmetega.

MICRO USB SISEND

Ühenda prillid Phantom 4 seeria ja Inspire 2 droonidega kasutades USB pesa, et kasutada objekti jälgimise funktsioone ja pealiigutuse jälgimist. Seda kasutatakse lisaks tarkvara uuendusteks.

HDMI SISEND

Vaata kaamera otsepilti Phantom 4 seeria või Inspire droonidel või ühenda prillid videoseadmega filmide vaatamiseks või arvutimängude mängimiseks.

MICRO SD KAART

Lae pildid droonist prillide sisemällu hoiustamiseks või tehtud piltide vaatamiseks.

 

HELI

Ühenda kõrvaklapid või kasuta sisseehitatud kõlareid videohelide kuulamiseks HDMI ühendusel.