Out Of Stock

1049.00

 • 4K/60fps video & 48MP foto
 • 34-Min maksimaalne lennuaeg
 • 10km 1080p videoülekanne
 • HDR foto | video | panoraam
 • FocusTrack
 • 8K Hyperlapse

Mavic Air 2 viib võimsuse ja teisaldatavuse järgmisele tasemele, pakkudes täiustatud funktsioone kompaktses vormis. Arukad pildistamisfunktsioonid ja suurepärane pildikvaliteet võimaldavad õhust meistriteoseid käeulatuses saada. Ohutum ja nutikam lend võimaldab teil oma mängu täiendada, nautides samal ajal loomingulist protsessi.

NB! EELMÜÜK! Toode jõuab meie lattu mai lõpuks – juuniks! 

Laost otsas

Võrdle
SKU: CP.MA.00000169.01 Category:

Kirjeldus

4K/60fps Video

Meisterlikud loomingulised aerokaadrid tänu vaevata sujuvale 4K / 60 kaadrit sekundis videole. D-Cinelike’i tasane värviprofiil säilitab järeltöötluseks rohkem pilditeavet. HEVC (H.265) videokoodek salvestab rohkem pilditeavet, kasutab vähem salvestusruumi ning säilitab teie materjali dünaamilise ulatuse ja detaili, tagades järgmise taseme sisu.

HDR video

Uskumatu HDR-video saladus on suure jõudlusega Quad Bayeri sensoris. Üks kaadri abil eraldatakse säritustasemed erinevates piirkondades, jäädvustades täpselt heledad ja tumedad detailid. Pildid on kihilised, et luua kõrgema dünaamilise ulatusega värvikas, tasakaalustatud ja pilkupüüdev pilt.

48MP Photos

1/2-tollise CMOS-sensoriga jäädvustab Mavic Air 2 muljetavaldavaid 48MP fotosid. Ole valmis viima oma antennisisu järgmisele tasemele.

48MP kaamera toetab suurt megapikslite arvu, mis võimaldab erksaid detaile isegi siis, kui pilti suurendate.

SmartPhoto

Mavic Air 2 funktsioonis SmartPhoto on integreeritud stseenituvastus, HyperLight ja HDR ühes režiimis optimaalsete tulemuste saavutamiseks. Stseenituvastus optimeerib erinevate stseenide jaoks erinevad kaameraparameetrid ja toetab viit kategooriat: päikeseloojang, taevas, rohi, lumi ja puud. [1]

HyperLight optimeerib hämaras olukorras tehtud fotosid, põhjustades vähem müra ja paremat selgust.

Tugevates valgustingimustes parandab HDR märkimisväärselt dünaamilist ulatust, kohandades säriparameetreid ja kihilisi kaadreid erksamate, kvaliteetsete fotode saamiseks.

HDR Panoraam

 • Kaamera: Mavic Air 2-l on sensor, mis toetab Quad Bayeri tehnoloogiat, tagades suurema dünaamilise ulatuse ja värvitundlikkuse.

 • Stabiliseerimine: täiustatud kolmeteljeline pöördenurk stabiliseerib iga võtet. See tähendab eriti usaldusväärseid fotosid ja videoid isegi tuulistes tingimustes.

Intelligentsed funktsioonid

 • Kinemaatiliste kaadrite jäädvustamine: Mavic Air 2 ühendab võimsa kaamera intelligentsete võtterežiimidega suurepäraste tulemuste saavutamiseks. Loominguline aerofotograafia pole kunagi varem olnud nii lihtne.
 • FocusTrack: Tänu FocusTrackile on professionaalse kvaliteediga kaadrite loomine imelihtne. See hõlpsasti kasutatav intelligentsete jälgimisrežiimide komplekt sisaldab Active Track 3.0, Spotlight ja Point Of Interest 3.0, mis võimaldab teil oma loovust kasutada maksimaalselt.
 • Spotlight 2.0: Lennutage pingevabalt, kui kaamera jääb selle mugava režiimi korral objektile lukku. Valige lihtsalt objekt ja lennutage.
 • ActiveTrack 3.0: Objektide jälgimine takistusi vältides on sujuvam kui kunagi varem, kasutades DJI ActiveTrack-tehnoloogia uusimat versiooni. Parema teekonna määramise ning kadunud subjektide kiirema ja täpsema ennustamisega hoiab see tehnoloogia teie objekti kaadri keskel, isegi kui nad liiguvad näiteks puu taga.
 • POI 3.0: POI 3.0 parandab POI 2.0 võimalusi, eriti tasapindade tuvastamist. Kui POI 2.0 võib jälgimise ajal eesmärgi kaotada, siis see täiustatud funktsioon seda ei tee. POI 3.0 on nüüd võimeline ka objekte, näiteks inimesi, autosid ja paate, dünaamiliselt jälgima.
 • 8K Hyperlapse: Mavic Air 2 toetab Hyperlapse 8K-s, võimaldades teil väänata aega ja ruumi eriti vapustavate materjalide jaoks. Mis kõige parem, saate selle võtte saavutada ilma keeruka järeltöötluseta. Valige režiimide Free, Circle, Course Lock ja Waypoint vahel, valige võttekoht ja ülejäänu teeb rakendus DJI Fly.
 • QuickShots: Jäädvustage kinemaatilisi videoklippe QuickShotsiga automaatselt. Ainult mõne vajutuse abil kavandab ja lendab Mavic Air 2 professionaalse kvaliteediga salvestamiseks keerulise lennutee. Lisage muusika, efekte ja filtreid ülimalt intuitiivsete lugude mallidega, et saaksite oma meistriteost otse sotsiaalmeedias jagada. Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang, Asteroid

Ocusync 2.0

OcuSync 2.0 videoülekandekaugus on kuni 10 km ja see võib edastada ka 1080p FHD eraldusvõimega otseülekannet otse drooni kaamerast. Nautige rohkem vabadust seiklemiseks ja rohkem konkreetsust selle täiusliku kaadri jaoks. [3]

2.4/5.8GHz automaatne kahel sageduse vahel ümberlülitamine.

Aku ja lennutamine

Viibige õhus piisavalt kaua, et saada täiuslik jäädvustus muljetavaldava akukestvusega kuni 34 minutit ja tõmmake eeposlikke kiireid kaadreid spordirežiimis maksimaalse lennukiirusega 68 km/h. [5]

Takistuste vältimine

Mavic Air 2 tunnetab oma ümbrust kolmes suunas: eest, tagant ja alt. Abituli suurendab nähtavust ning takistuste vältimise süsteem annab lisaturvalisust, et saaksid nihutada aerofotode piire.

 • Ees: Visuaalsensor on täpne kuni 22m kaugusele
 • Taga: Visuaalsensor on täpne kuni 23,6m kaugusele
 • All: Visuaalsensor, infrapunasensor. Abituli aitab drooni visuaalselt positsioneerida, ohutult maanduda ning hoiab drooni õhus nähtaval. Võimalik manuaalselt sisse ja välja lülitada.
 • APAS 3.0 piloodi abisüsteem kasutab arendatud kaardistamistehnoloogiat sujuvaks jälitamiseks ja usaldusväärseks takistuste vältimiseks keerulistes stsenaariumites. Takistuste vältimine ja automaatne lennuplaneerimine on võrreldes eelnevate generatsioonidega lennutamise ohutust tõstnud.

DJI Fly äpp

APAS 3.0 piloodi abisüsteem kasutab arendatud kaardistamistehnoloogiat sujuvaks jälitamiseks ja usaldusväärseks takistuste vältimiseks keerulistes stsenaariumites. Takistuste vältimine ja automaatne lennuplaneerimine on võrreldes eelnevate generatsioonidega lendamise ohutust tõstnud.

Lisavarustus

 • Pult: Uue disainiga pult on muljetavaldava 240 minutilise aku tööajaga [7] ja sellel on ergonoomiline disain mugavamaks haardumiseks. Uus klamber muudab nutitelefonide kinnitamise kiireks ja lihtsaks, samas kui integreeritud antennid parandavad märkimisväärselt kasutajakogemust.
 • ND Filtrid: ND Filtrid: Mavic Air 2 saab kasutada 2 ND filtri komplekti, mis aitavad kontrollida säriaega ja pakkuda loovaid lahendusi. ND 16/64/256 aitab säriaja seadmistamiseks ja ekstreemsemates valgustingimustes. ND 4/8/32 komplekti abil saad elavaid ja erksaid pilte ka madala ISOga. [8]
 1. SmartPhoto režiimis tehtud fotod on 12MP resolutsiooniga
 2. 8K resolutsiooni saab kasutada vaid Free ja Waypoint režiimides
 3. Otsevaates ning FCC tingimustele vastavalt (ainult USA). Maksimaalne lennuraadius on saadud signaali tugevust arvestades. Lenda alati kohalikke reegleid ja seaduseid arvestades ja hoia droon endale nähtaval
 4. Osad riigid ei toeta 5,8Ghz sagedust
 5. Lennuaeg saadud lennutates; 9° nurga all, kiirusel 5.1 m/s, tuulevabalt
 6. APAS 3.0 ja FocusTrack ei ole saadaval resolutsioonides: 4K/60/50/48fps, 2.7K/60/50/48fps, 1080p/240/120fps
 7. Aku tööaeg mõõdetud Android nutitelefoniga segajatevabas keskkonnas
 8. ND16/64/256 filtrid on Fly More Combos komplektis kaasas. ND4/8/32 filtrid müügil eraldi

FAQ

FAQ

Product What are the main upgrades of Mavic Air 2 compared to Mavic Air? The camera performance, intelligent features, flight time, and transmission system have all improved significantly, and the new DJI Fly app provides an even more streamlined flying experience.
Product What app do I use to fly my Mavic Air 2? Mavic Air 2 can only be used with the DJI Fly app. Try out the flight tutorials in the app to learn to fly your drone safely.
Product Is Mavic Air 2 compatible with the Mavic 2 remote controller? No.
Product Is Mavic Air 2 compatible with the Smart Controller? Yes. Mavic Air 2 will be compatible with the Smart Controller through a future firmware update.
Product How do I mount the propellers on the motors correctly? Attach the propellers with the white markings to the motors with white markings. Next, attach the propellers without markings to the motors without marking. Ensure the propellers are attached correctly, or the aircraft will not be able to take off.
Product Is Mavic Air 2 compatible with the DJI Goggles or DJI Goggles RE? No.
Product Which microSD card should I use? SanDisk Extreme PRO 64GB UHS-III V30 A2 microSDXC<br>
SanDisk High Endurance 64GB UHS-III V30 microSDXC<br>
SanDisk Extreme 64GB UHS-III V30 A2 microSDXC<br>
SanDisk Extreme 128GB UHS-III V30 A2 microSDXC<br>
SanDisk Extreme 256GB UHS-III V30 A2 microSDXC<br>
Lexar 667x 64GB UHS-III V30 A2 microSDXC<br>
Lexar High-Endurance 64GB UHS-III V30 microSDXC<br>
Samsung EVO Plus (Yellow) 64GB UHS-III microSDXC<br>
Samsung EVO Plus (Red) 64GB UHS-III microSDXC<br>
Samsung EVO Plus 128GB UHS-III microSDXC<br>
Samsung EVO Plus 256GB UHS-III microSDXC<br>
Kingston V30 128GB UHS-III microSDXC<br>
Netac 256GB UHS-III A1 microSDXC
Product Is Mavic Air 2 waterproof? No.
Product How do I put on the ND filters? Carefully hold the camera to prevent damage, and slowly rotate the filter to attach or detach it. Make sure the ND filter is mounted securely to avoid accidental detachment during flight.
Safety & Obstacle Sensing Does Mavic Air 2 feature an auxiliary LED light? Yes. Mavic Air 2 has an auxiliary light for improved vision and safety in low light conditions, similar to the Mavic 2 series.
Safety & Obstacle Sensing Does Mavic Air 2 provide omnidirectional obstacle sensing? No. Mavic Air 2 provides forward, backward, and downward obstacle sensing.
Safety & Obstacle Sensing What is the difference between APAS 2.0 and APAS 3.0? APAS 3.0 has been dramatically improved compared to previous generations. The system generates a real-time map of its surroundings and currently offers the best obstacle avoidance available on a DJI aircraft.
Safety & Obstacle Sensing What is the difference between ActiveTrack 2.0 and ActiveTrack 3.0? Integrating the APAS 3.0 obstacle avoidance system, ActiveTrack 3.0 has been greatly improved compared to ActiveTrack 2.0. Overall tracking capabilities have improved greatly and re-establishing tracking after the subject has been lost is faster than ever, all while actively avoiding obstacles.
Remote Controller & Transmission How has OcuSync 2.0 been improved? OcuSync 2.0 supports both 2.4 GHz and 5.8 GHz frequency bands. It features stronger interference resistance due to automatic frequency switching, delivering 1080p video transmission feeds at up to 10 km (when unobstructed, free of interference, and FCC-compliant).
Remote Controller & Transmission Does the remote controller support HDMI? No.
Remote Controller & Transmission How can I improve signal reception? The smartphone clamp of the remote controller houses the antennas. Make sure that the antennas are pointed toward the aircraft. Check the user manual for more information about setting the antenna direction. Additionally, ensure you are not wearing any transmitting wearables, and that Wi-Fi and Bluetooth are turned off on your mobile devices.
Remote Controller & Transmission What are the advantages of the new remote controller? The remote controller boasts a prolonged battery life of up to 240 minutes, a more comfortable grip, an improved antenna design, and a more convenient line of sight when looking from screen to drone.
Camera What photo resolutions and formats are available? Normal photos can be taken in 12 MP or 48 MP, and RAW format is also available for more advanced editing.
Camera What video modes does Mavic Air 2 support? Mavic Air 2 supports normal video at up to 4K/60fps and HDR video at up to 4K/30fps. Slow-motion videos are available in 1080p with up to 240 fps (8x slow-motion).
Camera Can I shoot in Dlog or a different flat color profile? Mavic Air 2 offers D-Cinelike as a flat color profile.
Camera What are the advantages of the H.265 video codec? The HEVC (H.265) is a more modern video codec than H.264; it retains more details and uses less storage space.
Camera Can I control the camera settings manually? Yes.
Camera What is SmartPhoto? SmartPhoto integrates scene recognition, HyperLight, and HDR into one mode for optimal results. Scene recognition optimizes different camera parameters for different scenes and supports intelligent recognition of five categories: sunset, blue sky, grass, snow, and green trees. Hyperlight optimizes photos taken at night or in low-light situations. HDR selects the best image from multiple layers thanks to an adaptive dynamic expansion algorithm that determines optimal parameters.
Intelligent Features In what Hyperlapse modes can I record in 8K? 8K resolution can only be used in Free and Waypoint modes.
Intelligent Features What is FocusTrack mode? FocusTrack consists of three different intelligent tracking modes, ActiveTrack 3.0, Point of Interest 3.0 (POI), and Spotlight 2.0. All three modes offer different tracking features for any situation.
Intelligent Features What intelligent flight modes does Mavic Air 2 support? Mavic Air 2 supports QuickShot, Hyperlapse, and FocusTrack.
Intelligent Features Are there any video recording settings where APAS 3.0 or FocusTrack are unavailable? APAS 3.0 and FocusTrack are not available while recording in 4K at 60, 50, and 48 fps, 2.7K at 60, 50, and 48 fps, and 1080p at 120 and 240 fps.
Firmware How do I update the firmware of Mavic Air 2? You can either update the firmware over the DJI Fly app or the DJI Assistant 2 for Mavic desktop software (available for Mac and Windows). Both can be found on DJI’s official homepage.
Firmware What do I do if the remote controller and battery firmware versions don’t match? Use either the DJI Fly app or DJI Assistant 2 for Mavic to update the firmware.

Spetsifikatsioonid

Aircraft

 • Weight

 • 570 g
 • Size

 • Folded:
  180×97×84 mm (Length×Width×Height)
  Unfolded:
  183×253×77 mm (Length×Width×Height)
 • Diagonal Distance

 • 302 mm
 • Max Ascent Speed

 • 4 m/s (S Mode)
  4 m/s (N Mode)
 • Max Descent Speed

 • 3 m/s (S Mode)
  3 m/s (N Mode)
  5 m/s (S Mode during a sharp descent)
  3 m/s (all modes at elevations over 4500 m)
 • Max Service Ceiling Above Sea Level

 • 5000 m
 • Max Flight Time (without wind)

 • 34 minutes
 • Max Hover Time (without wind)

 • 33 minutes
 • Max Flight Distance

 • 18.5 km
 • Max Horizontal Flight Speed

 • 19 m/s (S Mode)
  12 m/s (N Mode)
  5 m/s (T Mode)
 • Max Wind Resistance

 • 8.5-10.5 m/s (Level 5)
 • Max Tilt Angle

 • 35° (S Mode)
  20° (N Mode)
  35° (N Mode under strong wind)
 • Max Angular Velocity

 • 250°/s (S Mode)
  250°/s (N Mode)
 • Operating Temperature Range

 • -10° to 40°C (14° to 104°F)
 • Operating Frequency

 • 2.400-2.4835 GHz
  5.725-5.850 GHz
 • Transmitter Power (EIRP)

 • 2.400-2.4835 GHz:
  FCC: ≤26 dBm
  CE: ≤20 dBm
  SRRC: ≤20 dBm
  MIC: ≤20 dBm

  5.725-5.850 GHz:
  FCC: ≤26 dBm
  CE: ≤14 dBm
  SRRC: ≤26 dBm

 • Hovering Accuracy Range

 • Vertical:
  ±0.1 m (with vision positioning)
  ±0.5 m (with GPS positioning)

  Horizontal:
  ±0.1 m (with vision positioning)
  ±1.5 m (with GPS positioning)

 • Propellers

 • Quick release, low noise, folding
 • Satellite Systems

 • GPS+GLONASS
 • Compass

 • Single Compass
 • IMU

 • Single IMU
 • Internal Storage

 • 8 GB

Battery

 • Capacity

 • 3500 mAh
 • Voltage

 • 11.55 V
 • Charging Voltage Limit

 • 13.2 V
 • Battery Type

 • LiPo 3S
 • Energy

 • 40.42 Wh
 • Weight

 • 198 g
 • Charging Temperature

 • 5° to 40°C (41° to 104°F)
 • Max Charging Power

 • 38 W

Camera

 • Sensor

 • 1/2″ CMOS
  Effective Pixels: 12 MP and 48 MP
 • Lens

 • FOV: 84°
  Equivalent Focal Length: 24 mm
  Aperture: f/2.8
  Focus Range: 1 m to ∞
 • ISO

 • Video:
  100-6400

  Photo (12 MP):
  100-3200 (Auto)
  100-6400 (Manual)
  Photo (48 MP):
  100-1600 (Auto)
  100-3200 (Manual)

 • Max Photo Resolution

 • 48 MP 8000×6000 pixel
 • Photo Modes

 • Single: 12 MP and 48 MP
  Burst: 12 MP, 3/5/7 frames
  Automatic Exposure Bracketing (AEB): 12MP, 3/5 Frames at 0.7EV Bias
  Timed: 12 MP 2/3/5/7/10/15/20/30/60 seconds
  SmartPhoto: Scene Recognition, HyperLight, and HDR
  HDR Panorama:
  Vertical (3×1): 3328×8000 pixels (Width×Height)
  Wide (3×3): 8000×6144 pixels (Width×Height)
  180° Panorama (3×7): 8192×3500 pixels (Width×Height)
  Sphere (3×8+1): 8192×4096 pixels (Width×Height)
 • Photo Formats

 • JPEG/DNG (RAW)
 • Video Resolution and Frame Rates

 • 4K Ultra HD: 3840×2160 24/25/30/48/50/60 fps
  2.7K: 2688×1512 24/25/30/48/50/60 fps
  FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/120/240 fps
  4K Ultra HD HDR: 3840×2160 24/25/30 fps
  2.7K HDR: 2688×1512 24/25/30 fps
  FHD HDR: 1920×1080 24/25/30 fps
 • Color Profiles

 • D-Cinelike, Normal
 • Video Formats

 • MP4/MOV (H.264/MPEG-4 AVC, H.265/HEVC)
 • Max Bitrate

 • 120 Mbps
 • Supported SD Cards

 • Supports a microSD with capacity of up to 256 GB
 • Supported File Systems

 • FAT32 and exFAT
 • Zoom

 • Not available

Gimbal

 • Stabilization

 • 3-axis (tilt, roll, pan)
 • Mechanical Range

 • Tilt: -135° to 45°
  Roll: -45° to 45°
  Pan: -100° to 100°
 • Controllable Range

 • Tilt: -90° to 0° (Default)
  -90° to 24° (Extended)
 • Max Controllable Speed (tilt)

 • 100°/s
 • Angular Vibration Range

 • ±0.01°

Vision System

 • Forward

 • Precision Measurement Range: 0.35-22.0 m
  Detection Range: 0.35 to 44 m
  Effective Sensing Speed: 12 m/s
  Field of View (FOV):
  71° (horizontal), 56° (vertical)
 • Backward

 • Precision Measurement Range: 0.37-23.6 m
  Detection Range: 0.37-47.2 m
  Effective Sensing Speed: 12 m/s
  Field of View (FOV):
  44° (horizontal), 57° (vertical)
 • Available Downward Sensors

 • Dual Vision Sensors + Time of Flight Sensors (ToF)
 • Downward

 • ToF Measurement Range: 0.1-8 m
  Hovering Range: 0.5-30 m
  Vision Sensor Hovering Range: 0.5-60 m
 • Left/Right

 • None
 • Downward Auxillary Light

 • Single LED

Safety

 • Obstacle Avoidance System

 • Advanced Pilot Assistance Systems (APAS) 3.0

Video Transmission

 • Transmission System

 • OcuSync 2.0
  2.4 GHz/5.8 GHz Auto-Switching
 • Max Transmission Distance

 • 10 km (FCC), 6 km (CE), 6 km (SRRC), 6 km (MIC)
 • Live View Quality

 • 720p@30fps/1080@p30fps
 • Latency (depending on environmental conditions and mobile device)

 • 120-130 ms
 • Video Transmission Encoding format

 • H.265
 • Max Live View Bitrate

 • 40 Mbps
 • Operating Frequency

 • 2.400-2.4835 GHz
  5.725-5.850 GHz

Remote Controller

 • Remote Controller Transmission System

 • OcuSync 2.0
 • Supported Mobile Device Connectors

 • Lightning, Micro USB, USB Type-C
 • Max. Supported Mobile Device Size

 • 180×86×10 mm (Height×Width×Thickness)
 • Operating Temperature

 • -10° to 40°C (14° to 104°F)
 • Transmitter Power (EIRP)

 • 2.400-2.4835 GHz:
  FCC: ≤26 dBm
  CE: ≤20 dBm
  SRRC: ≤20 dBm
  MIC: ≤20 dBm

  5.725-5.850 GHz:
  FCC: ≤26 dBm
  CE: ≤14 dBm
  SRRC: ≤26 dBm

 • Operating Current/Voltage

 • 1200 mA@3.7V (Android)
  700 mA@ 3.7 V (iOS)

Charger

 • Charging Input

 • 100-240 V, 50/60 Hz, 1.3 A
 • Charging Output

 • Charging Port: 13.2 V⎓2.82 A
  USB Port: 5 V⎓2 A
 • Voltage

 • 13.2 V
 • Rated Power

 • 38 W

Karbist leiad

Mavic Air 2 Aircraft 1 1
Mavic Air 2 Remote Controller 1 1
Mavic Air 2 Intelligent Flight Battery 1 3
Mavic Air 2 Low-Noise Propellers (Pair) 3 6
Mavic Air 2 RC Cable (USB Type-C Connector) 1 1
Mavic Air 2 RC Cable (Lightning Connector) 1 1
Mavic Air 2 RC Cable (Standard Micro-USB Connector) 1 1
Mavic Air 2 Control Stick 1 1
Mavic Air 2 Gimbal Protector 1 1
Mavic Air 2 Battery Charger 1 1
Mavic Air 2 Battery Charging Hub 0 1
Mavic Air 2 Battery to Power Bank Adaptor 0 1
Mavic Air 2 Shoulder Bag 0 1
Mavic Air 2 ND Filters Set (ND16/64/256) 0 1
Mavic Air 2 ND Filters Set (ND4/8/32) 0 0
Mavic Air 2 Car Charger 0 0
Mavic Air 2 Aircraft Sleeve 0 0
Mavic Air 2 Propeller Guard 0 0
Mavic Air 2 Protector Case 0 0
Mavic Air 2 Remote Controller Tablet Holder 0 0
Mavic Air 2 Remote Controller Monitor Hood 0 0
Mavic Air 2 Manuals 1 1
AC Power Cable 1 1
Type-C Cable 1 1
* Accessories are not covered by warranty.

Video