Out Of Stock
1% Off

1799.00 1784.00

  • Ühilduv koos DJI M600-ga
  • Toetab RED EPIC, ARRI ALEXA mini ja paljusid muid kaameraid
  • 5 minutiga üles seatav
  • 3 teljeline stabilisaator
  • Auto Tune Stability (ATS) kiireks tasakaalustamiseks
  • SmoothTrack™ sujuv liikumine

Laost otsas

Võrdle
Brand: SKU: 6958265127250 Category: Tag:

Kirjeldus

Uskumatult kompaktne, uskumatult kerge
Kaaludes kõigest 2,7 kilogrammi, mida on poole vähem eelmise mudeli DJI Ronin kaalust, on uus Ronin-MX perfektsete mõõtudega, et mahtuda näiteks seljakotti ning mida on lihtne alati kaasa võtta. Vaatamata suurusele ja kaalule, on Ronin-MX piisavalt tugev, et kanda kuni 4,5 kg kaameravarustust.

Lihtne lahti võtta
Filmimine kitsastes oludes pole kunagi olnud nii lihtne. Ronin-MX mahub praktiliselt kõikjale. Ka selle transportimine on lihtsamast lihtsam. Pealmise käepideme saab lihtsalt eemaldada, mis võimaldab Ronin-MX-i kokku või lahti pakkida sekundite jooksul!

Uus magneesiumsulamist kere
Ronin-MX peab vastu ka kõige keerulisemates tingimustes. Oma uue magneesiumsulamist kerega on Ronin-MX kerge ning jäik, tänu millele on käsitsemine lihtsam ja tulemus parem. Töö on täpsem tänu parandatud kerekonstruktsioonile.

SmoothTrack juhtimine
Ka üks operaator saab SmoothTrack-tehnoloogia abil filmida jälitusvõtteid sujuvalt ning stabiilselt. Kaamera liikumine on alati sujuv ning suund intuitiivselt kontrollitav, sõltumata operaatori liikumissuunast või -kiirusest. SmoothTrack on suures ulatuses seadistatav ning kaamera liikumist saab piirata ka ühe teljega, et näiteks vältida üles-alla liikumist jooksu ajal.

Lõputud võimalused, üks paindlik lahendus
Enne Ronin-MXi võis mõni võte tunduda täiesti võimatuna. Ent ei ole midagi võimatut, on vaid ebapiisavad vahendid. Ronin-MX võimaldab valida nelja võtterežiimi vahel, jättes muud seadistused muutmata:

  • Alumine režiim: kõige traditsioonilisem võtterežiim, milles kaamerat hoitakse enda rinna kõrgusel.
  • Ülemine režiim: filmi enda silmade kõrguselt või isegi kõrgemalt, pöörates Ronin-MX’i selliselt, et hoiad seda alt, mitte enam ülalt. Nii on võimalik filmida inimeste peade kohalt või näiteks auto katuseluugist.
  • Kohvrirežiim: filmides kitsastes kohtades või liikudes siseruumis, on see režiim parim. Keera gimbal vertikaalasendisse ning kanna seda nagu kohvrit. Võte püsib stabiilsena, aga liigelda on väga mugav.
  • Droonirežiim: Ronin-MXi saab kasutada Matrice M600 drooni küljes gimbalina, pakkudes kaamerale maksimaalset stabiilsust.

 

Võimsad mootorid, täpne juhtimine
Ehitatud arvestusega, et seda kasutatakse kõige nõudlikemate klientide poolt, on Ronin-MX varustatud võimsate harjavabade mootoritega, mis tagavad ülima täpsuse ning jõudluse. Tänu kõrgele kvaliteedile ei tekita mootorid asjatut vibratsiooni.

Teine operaator võimatute võtete jaoks
Ronin-MX võimaldab töötada ka kahekesi – üks inimene saab kanda seadet koos kaameraga, teine aga juhtida puldist kaamera rakurssi.

Lisainfo

Seeria:

Gimbal: